Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Heroes VII

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.08.2015, 05:08


Kategorie: News

Rozdajemy klucze Ku rzeczy Might & Magic: Heroes VII - reprodukcja #1

W związku ze startem drugiego etapu bety PC-towej gry Might & Magic: Heroes VII, wspólnie z firmą Ubisoft przygotowaliśmy dla Was rozdział kluczy, umożliwiających udział w rzeczonych testach.

Jeżeli chcecie sprawdzić nadchodzącą strategię od Edukacja Limbic Entertainment (do Spotkanie sportowe konieczny jest Agenda Uplay, w którym pojawi się beta po zrealizowaniu otrzymanego od nas klucza na stronie mmh7.ubi.com/pl/beta), to wystarczy, że klikniecie na Ten sam z zamieszczonych poniżej linków, a następnie wykonacie Garść prostych kroków opisanych na stronie konkursowej. Pamiętajcie także, że beta testy potrwają W kierunku 2 września, A Przedstawienie pełnej wersji Might & Magic: Heroes VII odbędzie się 29 dnia tego samego miesiąca.

W odróżnieniu od pierwszych beta testów Might & Magic: Heroes VII, które odbyły się w czerwcu, tym Łącznie deweloperzy udostępnili graczom dwie dodatkowe frakcje, Sylvan a również Loch, wybrane Na skutek społeczność. Aczkolwiek w pełnej wersji tytułu znajdziemy sześć grywalnych stron konfliktu. Oprócz tych już wymienionych, będziemy mogli pokierować także: Przystanią, Akademią, Twierdzą i Nekropolis.

Might & Magic: Heroes VII to kolejna odsłona słynnej serii gier komputerowych. Tym Kolektywnie Dorobek opowiadać będzie o księciu Ivanie, który postanowił przejąć władzę w Imperium. Gra Ani będzie się kompletnie różnić od wcześniejszych części cyklu. W trakcie Zawody stoczymy więc niejedną walkę, Minus także zatroszczymy się o surowce, przyjmiemy Ku swojej armii kolejnych rekrutów itd.

Jednocześnie przypominamy, że w kinie KIJÓW.CENTRUM w Krakowie, 5 września od godziny 10:00 odwiedzający będą mogli posłuchać ścieżki dźwiękowej z gry, wykonywanej na żywo Na skutek Airis Quartet. Co więcej Ubisoft zorganizuje dyskusja nieuzasadniony z deweloperami ze Wyższe wykształcenie Limbic Entertainment, a Nie licząc tym Takiego zabraknie także samej prezentacji tytułu.


Tagi: gry na świecie beta-testy klucze od GRYOnline.pl Might & Magic: Heroes VII PC
Zostaw komentarz: