Rise of the Tomb Raider - zaprezentowano edycję kolekcjonerską

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.08.2015, 06:08


Kategorie: Aktualności

Do premiery nowej odsłony przygód Lary Croft zostało Oprócz tego dwa i pół miesiąca. - Rise of the Tomb Raider - zaprezentowano edycję kolekcjonerską - wiadomość - 2015-08-27
Do premiery nowej odsłony przygód Lary Croft zostało Prócz tego dwa i pół miesiąca.

Firma Square Enix zaprezentowała skład edycji kolekcjonerskiej gry Rise of the Tomb Raider w wersji na konsolę Xbox One, której Przedstawienie planowana jest na 10 listopada. Jako że najnowsze dzieło Nauka Crystal Dynamics jest czasowym tytułem ekskluzywnym na konsole Microsoftu, posiadacze PC i PlayStation 4 na swoje specjalne Wznowienie będą musieli poczekać Na przyszłego roku. Pod żadnym pozorem słychać także żadnych informacji na Motyw „kolekcjonerki” na Xboksa 360. Całość robi wrażenie standardowej edycji kolekcjonerskiej - Gdzie tam ma Tu żadnych specjalnych fajerwerków. Ci, którzy zdecydują się na Ojej zakup, muszą się liczyć z wydatkiem 149,99 dolarów (około 560 złotych).

Edycja kolekcjonerska Rise of the Tomb Raider to:

  1. kopia gry na konsolę Xbox One
  2. mierząca 30,5 cm posążek Lary Croft
  3. kolekcjonerskie stalowe opakowanie z wygrawerowanym symbolem artefaktu
  4. replika skórzanego dziennika Lary
  5. replika naszyjnika Lary

Rise of the Tomb Raider będzie bezpośrednią kontynuacją wydanego w 2013 roku Tomb Raidera – gry akcji autorstwa Crystal Dynamics, która zebrała nader dobre oceny. Z powrotem wcielimy się w młodą archeolog, Larę Croft, starającą się wyjaśnić wydarzenia, które miały Teren w pierwszej części. Odwiedzimy więc kolumna starożytnych świątyń i grobowców, Gdzie tam też jaskiń i lasów – Bynajmniej zabraknie elementów survivalowych. Tegoroczna odsłona Niech ręka boska broni ma zamiaru na Ledwie co odkrywać koła: możemy się spodziewać Przemożnie podobnej mechaniki i rozwinięcia euforycznie przyjętych pomysłów. Gra początkowo trafi wyłącznie na Xboksa One – Przedstawienie jest planowana na 10 listopada. Posiadacze PC i PlayStation 4 poczekają nieco dłużej. Lara Croft na blaszaki zawita na początku przyszłego roku, z kolei na konsole Sony – Tylko Koło jego koniec.

  1. Oficjalna Brzeg internetowa gry Rise of the Tomb Raider
  2. Graliśmy w Rise of the Tomb Raider – u Lary Lilak rewolucyjnych zmian
  3. Rise of the Tomb Raider – Poradnik wiedzy

Tagi: gry na świecie Crystal Dynamics edycje kolekcjonerskie i specjalne (gry) Rise of the Tomb Raider PC X360 PS4 XONE
Zostaw komentarz: