LawBreakers nową grą twórcy Gears of War

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.08.2015, 08:08


Kategorie: Aktualności

Nowy Inicjatywa Cliffa Bleszinskiego to LawBreakers - LawBreakers nową grą Cliffa Bleszinskiego - wiadomość - 2015-08-26
Nowy Pomysł Cliffa Bleszinskiego to LawBreakers

Cliff Bleszinski Piśmiennie ujawnił Parę informacji na Fabuła pozycji, nad którą Dziś pracuje Korporacja Wodzirej Key Productions. Będzie to pierwsza Wyrób młodego Wyższe wykształcenie założonego w 2014 roku. Tytuł dotąd przysłowiowy jako BlueStreak zadebiutuje w przyszłym roku na komputerach osobistych Obok nazwą LawBreakers. Blef wywodzi się z gatunku strzelanek opartych na rywalizacji sieciowej i pojawi się jako tytuł free-to-play. Zawodnik zostanie przeniesiony W kierunku pogrążonego w chaosie futurystycznego świata. W wyniku tajnych eksperymentów Księżyc uległ destrukcji, a na Ziemi zapanowały potężne trzęsienia ziemi niszczące całe miasta. Pomimo to w obliczu nieszczęścia ludzkość zmobilizowała się Ku działania i odbudowała zniszczone metropolie. Destrukcyjne działania natury Bynajmniej były jedynym następstwem zniszczenia Księżyca. Zmianom uległa także przyciąganie ziemska, która w niektórych rejonach po prostu zanikła.

Niestety połączenie ludzkości na potrzeby odbudowy zamiast Gdzie tam zaprowadziło zupełnego pokoju na świecie. Kartele, które poznamy Poniżej nazwą Breakers, zjednoczyły siły, Ażeby siać Dom/szpital (dla) wariatów i zniszczenie. W odpowiedzi utworzono specjalne jednostki broniące porządku. Zadaniem Law, czyż Aha nazwano przedstawicieli prawa, jest zwalczanie przestępczości szerzonej Via gangsterów.

Historia jest Zaledwie tłem, które będzie przyświecać idei pojedynków obu grup. W grze Takiego znajdziemy kampanii fabularnej. Walka skupia się na dynamicznych sieciowych walkach. Elementem charakterystycznym, odróżniającym Lawbreakers od innych strzelanek ma być wspomniana grawitacja. Dzięki niej twórcy nadadzą pojedynkom pewną świeżość i unikalność. Miejmy nadzięję, że Plan Ów wypadnie lepiej niż w grze Inversion, która zebrała niskie oceny od recenzentów i graczy. W stronę dyspozycji Spryciarz otrzyma również plecak odrzutowy i linkę z hakiem. Narzędzia te pozwolą dostać się w Jak z kamienia dostępne miejsca mapy. Walki będą rozgrywane w dwóch, 5-osobowych drużynach.

W piątek o godzinie 16:00 pojawi się Kluczowy gameplay z gry, dzięki czemu będziemy mogli biżej przyjżeć się samej rozgrywce.


Tagi: gry na świecie Boss Key Productions Cliff Bleszinski free-to-play LawBreakers Nexon sieciowe strzelanki strzelanki FPP (FPS) PC
Zostaw komentarz: