Divinity: Original Sin II ufundowane, cele dodatkowe już wkrótce

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.08.2015, 09:08


Kategorie: Aktualności

Sukces Divinity: Original Sin najwyraźniej zachęcił graczy W  stronę wsparcia sequela. - Divinity: Original Sin II ufundowane, cele dodatkowe już wkrótce - wiadomość - 2015-08-27
Sukces Divinity: Original Sin najwyraźniej zachęcił graczy W stronę wsparcia sequela.

Po Wypadek Następny możemy mówić o błyskawicznej zbiórce w ramach serwisu Kickstarter. Można się było tego spodziewać, Kiedy Ledwie co wystartowała Przedsięwzięcie Divinity: Original Sin II – kontynuacji udanego cRPG od Wyższe wykształcenie Larian – i poznaliśmy pierwsze szczegóły na Kwestia tej produkcji. Lecz i Oczywiście gracze zaskoczyli twórców, ponieważ wystarczyło Lekko 12 godzin, Celem zebrano wymaganą kwotę 500 tysięcy dolarów (dla porównania – Świeży Grzech Pierworodny ufundowano po 12 dniach). W związku z tym Larian opublikowało wpis na Kickstarterze, w którym podziękowało wszystkim fundującym W trakcie wiarę w nadchodzącą grę plus zapowiedziało, że już wkrótce powinny pojawić się cele dodatkowe. Jednocześnie poinformowano, że Pracownia szykuje się W kierunku zaprezentowania Divinity: Original Sin II na imprezie PAX Prime w Seattle, która rozpocznie się już Na drugi dzień i potrwa Ku 31 sierpnia.

Przypomnijmy, że Równorzędnie A także w przypadku „jedynki”, Ruch na Kickstarterze ma służyć Pod żadnym pozorem tyle ufundowaniu całej gry (według szefa studia, Swena Vincke, Larian ma wystarczające fundusze, Aby pokryć budżet produkcji), Hę odpowiedniemu dopracowaniu jej. Prawdopodobnie temu też posłużą cele dodatkowe (np. udźwiękowienie wszystkich dialogów i kolejne grywalne rasy), a sądząc po dotychczasowym tempie zbiórki, Lepiej Skądże (znowu) będzie większych problemów z osiągnięciem wymaganych kwot (w chwili pisania tego tekstu Omalże 14 tysięcy osób wpłaciło Z okładem 580 tysięcy dolarów, a W kierunku końca zbiórki pozostały 34 dni). Więcej o nadchodzącej grze możecie przeczytać w naszej zapowiedzi.


Tagi: gry na świecie Divinity: Original Sin II Larian Studios zbiórki pieniędzy PC
Zostaw komentarz: