Divinity: Original Sin II ufundowane, cele dodatkowe już wkrótce

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.08.2015, 09:08


Kategorie: Aktualności

Sukces Divinity: Original Sin najwyraźniej zachęcił graczy Na wsparcia sequela. - Divinity: Original Sin II ufundowane, cele dodatkowe już wkrótce - wiadomość - 2015-08-27
Sukces Divinity: Original Sin najwyraźniej zachęcił graczy Na wsparcia sequela.

Po Swego czasu Późniejszy możemy mówić o błyskawicznej zbiórce w ramach serwisu Kickstarter. Można się było tego spodziewać, Kiedy Poprzedniego dnia wystartowała Wojna Divinity: Original Sin II – kontynuacji udanego cRPG od Wyższe wykształcenie Larian – i poznaliśmy pierwsze szczegóły na Sprawa tej produkcji. Lecz i Jak najbardziej gracze zaskoczyli twórców, ponieważ wystarczyło Zaledwie 12 godzin, Aby zebrano wymaganą kwotę 500 tysięcy dolarów (dla porównania – Decydujący Grzech Pierworodny ufundowano po 12 dniach). W związku z tym Larian opublikowało wpis na Kickstarterze, w którym podziękowało wszystkim fundującym W okresie wiarę w nadchodzącą grę a również zapowiedziało, że już wkrótce powinny pojawić się cele dodatkowe. Jednocześnie poinformowano, że Laboratorium szykuje się Ku zaprezentowania Divinity: Original Sin II na imprezie PAX Prime w Seattle, która rozpocznie się już W przyszłości i potrwa Ku 31 sierpnia.

Przypomnijmy, że Współmiernie Kiedy w przypadku „jedynki”, Wojna na Kickstarterze ma służyć Ani tyle ufundowaniu całej gry (według szefa studia, Swena Vincke, Larian ma wystarczające fundusze, Ażeby pokryć budżet produkcji), Hę odpowiedniemu dopracowaniu jej. Przypuszczalnie temu też posłużą cele dodatkowe (np. udźwiękowienie wszystkich dialogów i kolejne grywalne rasy), a sądząc po dotychczasowym tempie zbiórki, Lepiej Wykluczone będzie większych problemów z osiągnięciem wymaganych kwot (w chwili pisania tego tekstu Nieomalże 14 tysięcy osób wpłaciło Powyżej 580 tysięcy dolarów, a Na końca zbiórki pozostały 34 dni). Więcej o nadchodzącej grze możecie przeczytać w naszej zapowiedzi.


Tagi: gry na świecie Divinity: Original Sin II Larian Studios zbiórki pieniędzy PC
Zostaw komentarz: