Assassin's Creed: Syndicate zadebiutuje na PC miesiąc po konsolach

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.08.2015, 10:08


Kategorie: Najnowsze

Assassin's Creed: Syndicate zadebiutuje na PC miesiąc po konsolach - obraz #1

Doświadczeni fiaskiem gry Assassin's Creed: Unity, która Choćby po kilku aktualizacjach borykała się z problemami związanymi z wydajnością, firma Ubisoft zamierza wydać wersję pecetową kolejnej części Assassin's Creed później od konsolowych. Tym samym Assassin's Creed: Syndicate pojawi się dla graczy PC 19 listopada, a na konsolach PlayStation 4 i Xbox One – 24 października. Twórcy tłumaczą swoją decyzję dbałością o stabilność tytułu w dniu premiery. Zdaniem Sama Kovaleva z kijowskiego oddziału Ubisoftu, ulepszenie Assassin's Creed: Syndicate była jednym z najwyższych priorytetów U produkcji gry. To właśnie Ubisoft Kiev powierzono pracę nad ostatnimi szlifami związanymi ze stabilnością Syndicate.

Premiera pecetowej wersji gry przesunięta o miesiąc ma wyeliminować potrzebę naprawiania błędów i niedoróbek po tym, I tytuł trafi na sklepowe półki. Koło Assassin's Creed: Unity stało się Bo - parę dni po wydaniu produkcji Ubisoft sporządził całą listę elementów, które wymagają naprawy. O zamiarach doszlifowania nadchodzącego Assassin's Creed: Syndicate już w czerwcu zapewniał Dyro kreacyjny Ubisoft Quebec.

Producenci Nie ma mowy zamierzają wprowadzać w wersji PC limitów klatek na sekundę i rozdzielczości. Zapewniają Obok tym, że jeśli Wasz Notebook spełnia wymagania rekomendowane, Odegranie będzie działać w 30 klatkach na sekundę i rozdzielczości 1080p.


Tagi: gry na świecie Assassin's Creed: Syndicate daty premier / opóźnienia Ubisoft Kiev Ubisoft Quebec wersja PC PC
Zostaw komentarz: